"Złota dwusetka uczniów"

Poniżej znajduje się lista 200 uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki z dotychczas zrealizowanych e-sprawdzianów, ze szkół, które przystapiły do projektu w pierwszej turze rekrutacji.
  • I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA, Kalisz: 105555, 105562, 105567, 105580, 105584, 105587, 105592
  • I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO, Gniezno: 101024, 101058, 103732
  • I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, Głogów: 102483, 102485, 102490, 102491
  • I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, Słupsk: 101650, 101653, 101659, 101694, 101701, 101703, 101706, 103749
  • I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KASPROWICZA, Świdnica: 101939, 101941, 101944, 101949, 101955, 101959, 101968, 101979, 101981, 101992, 103793
  • I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. A. J. CZARTORYSKIEGO, Puławy: 102115, 102118, 102128, 103808
  • I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI, Legnica: 100456, 100459, 100467, 100468, 100470, 100477, 100485
  • I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W RAWICZU IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, Rawicz: 100217, 100221, 100240, 100241, 100251, 100259
  • I LICEUM OGÓLNOPOLSKIE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA, Kędzierzyn-Koźle: 105406, 105442, 105443, 105445, 105447, 105452, 105456, 105457, 105458, 105460, 105461, 105463
  • I LUCEUM OGÓLNOSZKTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA, Lubin: 104479, 104483, 104486, 104487, 104488, 104491, 104492, 104494, 104497, 104502, 104506
  • II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA MATEJKI, Siemianowice Śląskie: 104187
  • II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA, Leszno: 100147, 100163, 100167, 100173, 100175, 100180, 103642
  • III LICEUM W KONINIE IM. C.K. NORWIDA, Konin: 103003, 103010, 103017, 103882, 103884, 103887
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, Bogatynia: 105132, 105142
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA, Góra: 105660, 105676
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA, Kleczew: 101809
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOGUSŁAWA X, Białogard: 106345, 106350, 106357
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. J. WYBICKIEGO, Śrem: 100499, 100524, 100534, 100535, 100540
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. MARIUSZA ZARUSKIEGO, Węgorzewo: 101148, 101154, 101172, 101189
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, Suchowola: 103892
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SADZEWICZOWEJ, Łochów: 100755, 100823, 100825, 100853
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR XV im. mjr. Piotra Wysockiego, Wrocław: 103303
  • XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE AKADEMICKIE, Olsztyn: 102172, 102190, 102191, 102197
  • XXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti, Warszawa: 100573, 100578, 100591, 100593, 100606
  • ZESPÓŁ LICEALNO-GIMNAZJALNY W DŁUGOŁĘCE, Mirków: 102248, 103812
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ CHEMICZNYCH, Poznań: 102725
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. JANUSZA KORCZAKA, Dębica: 105273, 105284
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJUM I LICEUM, Trzemeszno: 102617, 102618, 102625, 104543
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. CYPRIANA K. NORWIDA, Nowe Miasto Lubawskie: 103412, 103428, 104534
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. E. SCZANIECKIEJ, Pniewy: 103543, 103552
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ODDZIAŁU PARTYZANCKIEGO AK JĘDRUSIE, Połaniec: 100662, 100664, 100665, 100666, 100669, 100672
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNO-TechNICZNYCH, Kluczbork: 101295
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH I TechNIKALNYCH NR 1, Warszawa: 102949, 102965
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 - GIMNAZJUM I LICEUM IM. KS. PIOTRA SKARGI, Szamotuły: 104551, 104565
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. BARTOSZA GŁOWACKIEGO, Tomaszów Lubelski: 100621
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. 9 PUŁKU STRZELCÓW KONNYCH II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, Grajewo: 105831, 105849
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. RAWIECKIEGO KORPUSU KADETÓW, Rawicz: 106229
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH, Bystrzyca Kłodzka: 109530
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH, Lipnica Wielka: 102823
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH, Rzepin: 101555, 101556, 103262, 103266, 103269, 103271, 103275, 103409, 103410
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH, Świdnica: 101624, 101628, 101632, 101647, 101648, 103738, 103740
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I EKONOMICZNYCH, Lubsko: 102444
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO, Kłodzko: 104153, 104167, 104176
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W PRUDNIKU, Prudnik: 106565, 106588, 106601, 106606
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. BOLESŁAWA CHROBREGO, Szprotawa: 103185
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. EUGENLUSZA KWIATKOWSKIEGO, Grodzisk Wielkopolski: 102507, 102526, 102531, 103847, 103848
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W CHODZIEŻY, Chodzież: 105468, 105471
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W KOŁACZYCACH, Kołaczyce: 105090, 105092, 106203, 106211
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II, Krotoszyn: 104266, 104268, 104271
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH SIÓSTR URSZULANEK SJK, Pniewy: 105641
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. EMILA GODLEWSKIEGO, Nysa: 103504
  • Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku, Białystok: 100542, 100545, 100547, 100549, 100550, 100554, 106013, 106360
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ Z UKRAIŃSKIM JĘZYKIEM NAUCZANIA, Górowo Iławeckie: 102663