Dla nauczyciela

Jesteś nauczycielem matematyki?

Zapraszamy do udziału w naszym projekcie! Jeżeli Twoja szkoła jeszcze nie została zgłoszona przez dyrektora szkoły, koniecznie przedstaw nasz projekt i zobacz jakie są korzyści dla Ciebie, Twojej szkoły oraz uczniów z udziału w projekcie Matematyka Reaktywacja w naszym projekcie. Jakie są korzyści?
  • bierzesz udział w innowacyjnym ogólnopolskim projekcie!
  • otrzymujesz interaktywne narzędzie w postaci kursu on-line z matematyki, które pomoże i ułatwi przygotowanie Twoich uczniów do egzaminu dojrzałości z matematyki
  • po zakończonej współpracy w ramach ogólnopolskiego projektu otrzymasz certyfikat zaświadczających o współpracy z Politechniką Wrocławską.
  • za przeprowadzenie procesu rekrutacji w szkołach opiekunowie otrzymują honorarium w wysokości określonej regulaminem oraz umową o współpracy.
Przejdź do regulaminu, aby zobaczyć jakie są obowiązki opiekuna/nauczyciela matematyki.

Dokumenty do pobrania


METODYKA NAUCZANIA MATEMATYKI ZE WSPOM. E-LEARNINGOWYM
pobierz »

Szanowni Państwo!

Uprzejmie prosimy o wypełnienie rozliczenia kosztów przejazdu (w zależności od środka lokomocji, którym Państwo podróżowali w związku z uczestnictwem w konferencji organizowanej we Wrocławiu w dniu 23.09.2010 r.).
W przypadku przyjazdu samochodem osobowym, prosimy o dołączenie uzasadnienia, dlaczego wybrali Państwo ten środek transportu np. brak możliwości dojazdu środkiem komunikacji publicznej

Patron Honorowy

Patroni medialni

Znajdziesz nas na: